Betturkey’de Her Ayın 15’inde %150 Bonus

Betturkey’de Her Ayın 15’inde %150 Bonus

Betturkey kolay çevrim bonusu alabilmek için kullanıcıların gereken yatırımı yapmaları ve herhangi bir oyuna katılım sağlamadan canlı desteğe bağlanıp bonuslarını talep etmeleri gerekir. Yatırım yapıldıktan sonra oyun etkinliklerine katılım sağlandığı takdirde bonus talepleri geçersiz sayılır. Bu nedenle bu kurala dikkat etmek gerekir. Birçok kişi, yatırım yaptıktan sonra birkaç oyuna katılmakta ve sonrasında bonus talebinde bulunmakta ancak kural gereği bu talepleri olumlu karşılanmamaktadır. Dikkat edilmesi gereken bir diğer konu ise bu promosyonun yalnızca ayın 15. Günlerinde talep edilen bir bonus olduğu konusudur. Betturkey üyeleri her ayın 15’inde yapacakları 1. Ve 2. Yatırımlar için %150 kolay çevrimli bonus kazanma şansına sahip olurlar.

Betturkey Şanslı 15 Bonus Kuralları

Betturkey şanslı 15 bonusundan yararlanabilmek için üyelerin her ayın 15’inde yatırım yapmaları ve bu yatırımın en az 40 TL olması gerekir. Yapılan ilk yatırıma karşılık %50 oranlı bonus verilirken ikinci yatırım için %100 bonus verilmektedir. İki aşamadan oluşan bonus kapsamında toplam %150 bonus tanımlanır. Bonustan yararlanan Betturkey müşterilerinin alabileceği maksimum bonus miktarı ilk yatırımlar için 150 TL olurken ikinci yatırımlarda bu miktar 300 TL’dir.

Kolay Çevrim Şartları

Bonusun çekilebilir olması için oldukça kolay bir dizi çevrim şartı tamamlanmalıdır. İlk yatırıma karşılık alınabilecek maksimum bonus tutarı olan 150 TL için toplam bakiye miktarının 4 katı kadar en az 1,60 oranlı oyunlara katılım sağlanarak çevrilmesi gerekir. Bunun yanı sıra promosyon kapsamında çekim yapılabilecek maksimum tutar, maksimum bonus miktarının 10 katıdır. 10 katının üzerindeki miktarlar çekim sırasında güncellenerek sıfırlanır.

Bonusun ikinci aşaması olan %100 kolay çevrim promosyonu için, ilk yatırım tutarı ile herhangi bir çekim işlemi gerçekleştirilmemelidir. Buna ilaveten bakiyenin de bulunmaması gerekir. İkinci aşamadan elde edilebilecek maksimum çekim miktarı, bonus miktarının 10 katı kadardır. Bu aşamada en fazla 300 TL bonus alınabilir. Bu bonusun çekilebilir nitelikte olması içinse spor bahislerinde çevrilmesi ve bu çevrimin, toplam bakiye miktarının 6 katı kadar en az 1,60 oranlı oyunlar ile gerçekleştirilmesi gerekir.

Author: webmaster

Leave a Reply

Your email address will not be published.